ČNS Praha, 66. aukce

Kazda - AR pamětní medaile 2001 - poprsí zprava

Položka 950
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 2 200 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Kazda - AR pamětní medaile 2001 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis, Sign., Nepunc. (Ag900), 25mm, 7.328g, pěkná patina