ČNS Praha, 66. aukce

Starozákonní Bůh se třemi tvářemi a korunou

Položka 969
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 7 600 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Jáchymov : nesignované medaile

Starozákonní Bůh se třemi tvářemi a korunou, opis / Trojice Boží, opis, Nesign., Don.6397, zlacené lité stříbro 54mm, 33.032g, nep.setřené zlacení, patina

Zachovalost: -1/1-