ČNS Praha, 66. aukce

Nesign. - AR intronizační medaile 15.8.1885 - znak

Položka 987
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Praha-arcibisk., František kard. Schönborn, 1885-1899

Nesign. - AR intronizační medaile 15.8.1885 - znak pod korunou a kloboukem, opis / nápis ve věnci, 31mm, 8.627g, Don.4679, Přib.508, dr.vada razidla, patina