ČNS Praha, 67. aukce

Náhrdelní profesní kříž řádového rytíře

Položka 2059
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Řád Německých rytířů

Náhrdelní profesní kříž řádového rytíře, Nesign., zlacený smaltovaný bronz 42x60 mm s malým kroužkem, chybí závěsný prstenec a stuha

Zachovalost: 1/1/-