Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Cheb - pobočka ČNS
Matala a Kazda - AR jeton k 50.aukci pobočky 2004 - městský znak / 7-řádkový nápis, Sign., Punc., patin. Ag925, 30mm, 9.912g, údajně pouze 20ks RR!