Příjem limitů končí:Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Olomouc - pobočka ČNS
Soušek - PF 1995, nápis / sedící postava s lyrou, Sign., Nepunc., patin.Ag850, 21/19 mm, pouze 70ks RR!