ČNS Praha, 67. aukce

František Zounek - rolník na odpočinku 1824 / 1894 -

Položka 2228
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Schwartz Štěpán, 1851 - 1924

František Zounek - rolník na odpočinku 1824 / 1894 - portrét mírně zprava, dva opisy, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70 mm, pěkná patina, lakovaný

Zachovalost: 0