ČNS Praha, 67. aukce

Slavkov - 200 let bitvy tří císařů 2005 - portrétní

Položka 2279
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Zeman Karel, 1949 -

Slavkov - 200 let bitvy tří císařů 2005 - portrétní medailonky císařů, vojáci na koních, písmo / výjev z bitvy, Sign., zlacený bronz 50 mm, kapsle, etue

Zachovalost: Proof