ČNS Praha, 67. aukce

Jablonec n.N.(1896) -25 let spolku císaře Maxmiliana

Položka 2487
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 3 600 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Jablonec n.N.(1896) -25 let spolku císaře Maxmiliana, Sign.Pichl, bronz 45mm, 29.956g, Indra.str.40, dr.hrany, dr.rysky, pěkná patina R!