ČNS Praha, 67. aukce

Widemann - základní kámen chrámu svatého Štěpána v

Položka 684
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
Docílená cena: 4 200 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Marie Terezie, 1740 - 1780

Widemann - základní kámen chrámu svatého Štěpána v Ostřihomi 1768 - poprsí zprava, opis / 11-řádk.nápis, Sign., 47mm, 34.932g, M.1990, H.2952, krásná patina