Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
František II., 1792 - 1835
Loos a Koenig - úmrtní medaile 1835 - poprsí zprava, a opis/ truchlící Austrie, Hungarie a Bohemie, písmo, Sign., zlacený bronz 41mm, ČS.1454, skvrnky, patina