ČNS Praha, 67. aukce

Scharff - světová výstava ve Vídni 1873 - portrét

Položka 735
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 2 200 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Scharff - světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, opis / výstavní pavilón Rotunda, třířádkový nápis, Sign., Punc., Ag 34mm, 16.872g, pěkná patina