ČNS Praha, 67. aukce

Nesign. - pamětní medaile b.l. (cca 17. - 19.stol.) -

Položka 754
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Jesenský Johann - rektor Karlovy university, + 1621

Nesign. - pamětní medaile b.l. (cca 17. - 19.stol.) - poprsí v klobouku, lat.opis / rodový znak, lat.opis, lité a cizelované stříbro 44mm, 47.266g, BPM.172