ČNS Praha, 67. aukce

Thiede - medailon na účast v I.světové válce 1914/17

Položka 767
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 13 000 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Thun-Hohenstein, Jindřich Karel

Thiede - medailon na účast v I.světové válce 1914/17 - poprsí zleva, opis / znak, opis, Sign., dutý bronzový medailon 100mm, 169.215g, krásná patina RRR!