ČNS Praha, 67. aukce

Lukáš - replika tolaru 2002 - poprsí mírně zprava

Položka 771
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Lukáš - replika tolaru 2002 - poprsí mírně zprava, opis / znak a opis, Nesign., Punc., Ag999, 40mm, 29.291g, kapsle