ČNS Praha, 68. aukce

Zlatý zásl.kříž bez koruny

Položka 1837
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 8 500 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Zlatý zásl.kříž bez koruny, Marko.139b, VM2.6-B-5, vydání z let 1860-1916, puncov. Au900, Sign.V.Mayers Söhne, původní etue s nálepkou 1908, původní stuha

Zachovalost: 1/1/1