ČNS Praha, 68. aukce

Železo - pamětní odznak vojenského oddílu

Položka 1955
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Železo - pamětní odznak vojenského oddílu, VM.157a, Punc."Pichl 950", číslováno (1407), poškoz.smalt R!

Zachovalost: 1-