Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Československo - odznaky vojenských akademií
Vojenská akademie ČSSR - typ 1960 - absolventský, Bartko.51, Krubl.5 (text str.31), puncovaný Ag900, Sign.ZUKOV, chybí podložka