Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Německo - III.říše
Železný kříž 1939 - I.třída - Sign."20", BB.69, Nimmergut.584, ND.7.03.09.d, vypouklý typ se sponou, dobře zachovalá původní nesignovaná etue