ČNS Praha, 68. aukce

Nesign. - I.regionální hospodář. prům. výstava 1890 -

Položka 2285
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 4 600 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Trutnov (Trautenau)

Nesign. - I.regionální hospodář. prům. výstava 1890 - městský znak v kartuši, něm. opis / výstav. předměty, něm. opis, Sign., zlacený bronz 33 mm s původ.ouškem