Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Belgie
Albert I. - AE medaile na vyhlášení války 1914 - belgický lev vyskakující z plamenů, 2-řádkový nápis / 8-řádkový nápis, Sign.Pochon, bronz 37 mm, patina