ČNS Praha, 68. aukce

Německý spolek chovatelů poštovních holubů (cca 1900)

Položka 2339
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Německý spolek chovatelů poštovních holubů (cca 1900) - poprsí císaře zleva, opis / holub nad krajinou, nápis a opis, Nesign., Ag950, 33mm, 14.037g, patina