Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Velká Británie
Anna - na vítězství v bitvě u Zaragozy 1710 - portrét zleva, opis / panovnice přijímá trofeje, opis a nápis, Sign.I.C., Ag 47mm, 45.405g, patina RR!