Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Československo - různé
ČSČK - Zasloužilá pečovatelka Červeného kříže, Sign.JH(Hvozdenský) / Kremnica, jednostranný bronz 31 mm se závěsným ráhnem, původní etue