ČNS Praha, 68. aukce

ČSČK - Zasloužilá pečovatelka Červeného kříže

Položka 2514
Vyvolávací cena: 10 Kč
Docílená cena: 10 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Československo - různé

ČSČK - Zasloužilá pečovatelka Červeného kříže, Sign.JH(Hvozdenský) / Kremnica, jednostranný bronz 31 mm se závěsným ráhnem, původní etue

Zachovalost: 1-