Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Thun-Hohenstein, František -místodržící Král. českého
Pichl - AE úmrtní medaile 1896 - poprsí mírně zleva, latinský opis / 4-řádk. latinský nápis ve vavřínovém věnci, Sign., měď 58 mm, pěkná patina