Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Česká Lípa - tolar.medaile k výročí zavraždění 1934 - poprsí mírně zprava, opis / korunovaný znak města, opis, Nesign., Punc., Ag987, 38mm, 29.949g, patina