ČNS Praha, 69. aukce

Nesign. - intronizační medaile střední 27.VIII.1747 -

Položka 1072
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 9 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Olomouc-biskup., Ferdinand hrabě Troyer, 1745 - 1758

Nesign. - intronizační medaile střední 27.VIII.1747 - hořící oltář, dva andělé, opis/ honosný znak, 6-řádk. nápis, Ag 37mm, 15.926g, T.210, patina, nep.rys.,tém.