Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Olomouc-biskup., Ferdinand hrabě Troyer, 1745 - 1758
Nesign. - intronizační medaile střední 27.VIII.1747 - hořící oltář, dva andělé, opis/ honosný znak, 6-řádk. nápis, Ag 37mm, 15.926g, T.210, patina, nep.rys.,tém.