ČNS Praha, 69. aukce

Poprsí sv.Jana Nepomuckého zprava

Položka 1078
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Docílená cena: 20 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Praha - metropolitní chrám Svatého Víta

Poprsí sv.Jana Nepomuckého zprava, opis a nápis / znak arcibiskupa Khuenburga, opis, Nesign.(Vestner), Ag 37mm, 29.028g, Don.4642, Přib.558, pěkná patina