Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Sv.Václav, 2-řádkový nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čtvercovém orámování, Sign.KH38 (Karel Holan), patinované Ag987, 30mm, 10.642g R!