ČNS Praha, 69. aukce

Sv.Václav

Položka 1099
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Církevní medaile - české svátostky zemských patronů

Sv.Václav, 2-řádkový nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čtvercovém orámování, Sign.KH38 (Karel Holan), patinované Ag987, 30mm, 10.642g R!