ČNS Praha, 69. aukce

Nesign. - AE instalační jeton 2.IV.1769 - dva znaky

Položka 1134
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Vyšehrad-kapitula, Česlav G. Schafgotche, 1769 - 1782

Nesign. - AE instalační jeton 2.IV.1769 - dva znaky pod korunou / jedenáctiřádkový nápis, 21mm, 3.557g, Don.4691(Ag), H.4902(Ag), Přib.688, pěkná patina

Zachovalost: 2/2