ČNS Praha, 69. aukce

Nesign. - AE instalační jeton 30.VII.1871 - znak

Položka 1144
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Vyšehrad-kapitula, Václav Štulc, 1871 - 1887

Nesign. - AE instalační jeton 30.VII.1871 - znak kapituly v gotické kružbě / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.475g, Don.4705, H.4909(Ag), Přib.698, patina