ČNS Praha, 69. aukce

Neoficiál.pam.medaile 1899 - armádní šermířský turnaj

Položka 2109
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Neoficiál.pam.medaile 1899 - armádní šermířský turnaj v Praze, Sign.BSW (Brüder Schneider-Wien), Punc., Ag klipa 31x31 mm, 14.589g, patinovaná