ČNS Praha, 69. aukce

Řád 25.února - I.

Položka 2132
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Docílená cena: 22 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Řád 25.února - I., II., III. třída, VM.28-1,2,3, Sign.Karnet a Kyselý, Punc. Ag900 (1,2), 3x miniatura do klopy, 3x původní etue, dr.vada smaltu (1) R!

Zachovalost: 1/1/1