ČNS Praha, 69. aukce

M.R.Štefánik - odznak 1. a 2. partyzánské brigády

Položka 2171
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

M.R.Štefánik - odznak 1. a 2. partyzánské brigády, VM.139, Sign.Kovoznak-L.Hrádok, zlacená a smaltovaná hvězda 35 mm s kovovým závěsem

Zachovalost: 1