ČNS Praha, 69. aukce

Válečný záslužný kříž s meči - I.třída

Položka 2223
Vyvolávací cena: 3 400 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Německo - III.říše

Válečný záslužný kříž s meči - I.třída, ND.7.04.06.1, BB.80, Niemmergut.3833 (599), Nesign., Nepunc., stříbro nebo bílý kov, původní etue R!

Zachovalost: 1