Příjem limitů končí:Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Vatikán
Záslužný kříž "BENEMERENTI", Sign.Manfrini, Punc.800, patinované zlacené stříbro 52x52 mm se stuhou a závěsným ramínkem, původní etue R!