Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Neudeck Andreas, 1849 - 1914
Vídeň - 50.výročí založení firmy Elsinger 5.3.1881 - 5-řádkový nápis ve věnci / 4-řádk. nápis, hvězdičky, Sign., bronz 63 mm, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina