Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
První rakouská spořitelna - 50.výročí založení 1869 - sedící Austria s rohem hojnosti, opis a nápis/ 7-řádkový nápis ve věnci, Sign., měď 64 mm, patina