Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
Vzpínající se Pegas "17.III.1874" věnec se jmény měst, nápisy / stojící Hungaria, hrad Buda, Sign., Punc., Ag 45mm, 37.151g, Bach.68a, hr., rysky, patina