ČNS Praha, 69. aukce

Jos.Krasoslav Chmelenský - Bavorov svému rodáku 1900

Položka 2469
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Bavorov

Jos.Krasoslav Chmelenský - Bavorov svému rodáku 1900 - poprsí zleva, opis / nápis v kartuši, lipová snítka a opis, Sign.Šmakal, cín 34 mm s poškozeným ouškem

Zachovalost: -1/1