ČNS Praha, 69. aukce

Oppl - desetidukátová medaile 2000 - poprsí mírně

Položka 248
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Docílená cena: 80 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Valdštejn, Albrecht, 1629 - 1633

Oppl - desetidukátová medaile 2000 - poprsí mírně zprava, opis / znak pod knížecí korunou, řád Zlatého rouna, opis, Sign., Punc., Au987, 38mm, 34.916g RR!

Zachovalost: Proof