ČNS Praha, 69. aukce

Sign.FH - Gottfried E.Lessing - 200 let narození 1929

Položka 2543
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933

Sign.FH - Gottfried E.Lessing - 200 let narození 1929 - poprsí zleva, opis / 3-řádk.nápis v palmovém věnci, Punc., patin., Ag999, 36mm, 20.144g, dr.hr., rysky

Zachovalost: 0/1