ČNS Praha, 69. aukce

Praha 1895 - III.všesokolský slet

Položka 2564
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 460 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety

Praha 1895 - III.všesokolský slet, No.III.4a, Sign.Pichl, cín 38 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., dr.rysky, patina, starý podložní lístek