ČNS Praha, 69. aukce

J.K. - soutěž O poklad svaté Anežky České - I.typ -

Položka 391
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Česká republika, 1993 -

J.K. - soutěž O poklad svaté Anežky České - I.typ - hlava zleva, dva opisy / královská koruna, dva opisy, Sign., Punc., Au987, 31mm, 14.808g, číslo 160 RR!