ČNS Praha, 69. aukce

Lukáš - replika dukátu Rudolfa II. 1997 - stojící

Položka 392
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Pátek 16.9.2016, 22:00:00.

Česká republika, 1993 -

Lukáš - replika dukátu Rudolfa II. 1997 - stojící císař mezi znaky, opis/ císařský znak, opis, Nesign., Punc., Au987, 21mm, 3.530g, kapsle, etue, text