ČNS Praha, 69. aukce - DODRAŽBA

Lipsko 1913 - 100. výročí bitvy národů - rytíř čelně

Položka 2540
Vyvolávací cena: 300 Kč

Sobota 24.9.2016, 18:00:00.

Lipsko 1913 - 100. výročí bitvy národů - rytíř čelně, opis / památník bitvy u Lipska, opis a nápis, Sign., bronz 38 mm, pěkná patina, nep.hr., téměř