ČNS Praha, 69. aukce - DODRAŽBA

Let letadla Bremen do Ameriky 1928 - dvojportrét

Položka 2542
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Sobota 24.9.2016, 18:00:00.

Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933

Let letadla Bremen do Ameriky 1928 - dvojportrét letců zleva, opis / letadlo nad mořem, opis, Nesign., Punc., Ag900, 36mm, 24.089g, nep.hr., nep.rys., pat.