ČNS Praha, 69. aukce - KORESPONDENČNÍ

AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava

Položka 2601
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Sobota 17.9.2016, 18:00:00.

Ferdinand V., 1835 - 1848

AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Nesign., 18mm, 3.284g, Nov.D.4b, ČS.1494, dr.hr., rys., patina

Zachovalost: -1/1-