ČNS Praha, 69. aukce - KORESPONDENČNÍ

Šmakal - odhalení pomníku v Lomnici n.P. 22.7.1900 -

Položka 2613
Vyvolávací cena: 30 Kč
Docílená cena: 42 Kč

Sobota 17.9.2016, 18:00:00.

Církevní medaile - Mistr Jan Hus

Šmakal - odhalení pomníku v Lomnici n.P. 22.7.1900 - poprsí zleva, opis / pomník, opis, Nesign., cín 34 mm s původním raženým ouškem, PZ.73, hr., rysky, patina

Zachovalost: 1/1-