ČNS Praha, 69. aukce - KORESPONDENČNÍ

Drentwett - medailka na První svaté přijímání b.l. -

Položka 2614
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 140 Kč

Sobota 17.9.2016, 18:00:00.

Církevní medaile - ostatní - signované

Drentwett - medailka na První svaté přijímání b.l. - scéna prvního přijímání, opis / Duch Svatý, opis, Nepunc., Ag 27 mm s původním letovaným ouškem, 6.187g